Тернополянин хотів провезти ухилянта у багажнику авто через кордон на Львівщині

Його судитимуть.

31.05.2023
Тернополянин хотів провезти ухилянта у багажнику авто через кордон на Львівщині
Фото: умовне

У квітні 2023 року на одному із пунктів пропуску Львівщини водій транспортного засобу намагався незаконно переправити за кордон військовозобов’язаного чоловіка, повідомляє Львівська обласна прокуратура. 

“Для уникнення проходження митного контролю чоловік надав вказівку одному з пасажирів сховатись в багажному відділенні автомобіля. При перетині кордону обвинувачений повідомив прикордоннику неправдиві відомості про кількість пасажирів в транспортному засобі”, – розповідають у прокуратурі. 

Однак, при його перевірці співробітники Державної прикордонної служби України виявили чоловіка у схованці багажного відділення автомобіля. Його затримали.

Наразі досудове розслідування завершено. Стосовно 24-річного жителя Тернополя до суду скерували обвинувальний акт за організацію незаконного переправлення особи через державний кордон України (ч. 1 ст. 332 КК України). 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.