Суд оштрафував чоловіка, який сокирою порубав двері сільради на Львівщині

Жовківський районний суд Львівської області визнав винним Володимира К. у дрібному хуліганстві та оштрафував його на 119 гривень за порубані двері сільської ради.

06.06.2024
Суд оштрафував чоловіка, який сокирою порубав двері сільради на Львівщині

Вранці 11 травня цього року, мешканець Жовківського району, Володимир К., сокирою пошкодив вхідні двері приміщення Туринської сільської ради, чим порушив громадський порядок, повідомляє Lviv.media.

“В судовому засіданні вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав та підтвердив наведене у протоколі”, — йдеться у постанові суду.

Що спровокувало чоловіка напасти на сільраду — невідомо.

Крім визнання вини, факт правопорушення підтверджений протоколом огляду місця події, фототаблицею, письмовими поясненнями свідків та іншими матеріалами справи.

Суддя визнав винним Володимира К. та призначив йому штраф — 119 грн. Також з порушника стягнуть 605,60 грн судового збору. Постанову ще можна оскаржити в апеляційному порядку протягом 10 днів.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.