Шахрай видурив у тернополянки пів мільйона гривень за порятунок “коханого”

У Тернополі 59-річна жінка через шахрайську схему втратила 550 тисяч гривень.

28.11.2023
Шахрай видурив у тернополянки пів мільйона гривень за порятунок “коханого”

Про це повідомляє Поліція Тернопільської області.

У вересні до жінки в друзі на Facebook додався чоловік. Він представився військовим медиком з Великобританії та сказав, що проходить зараз службу в Сирії. Вони почали спілкуватися.

“Медик” виявився чуйним та уважним співрозмовником. За два місяці спілкувань він зізнався тернополянці в коханні й після цього сказав, що хоче до неї приїхати, проте не може, поки не розірве контракт. Він попросив її написати лист в Організацію Об’єднаних Націй, бо саме з ними у нього підписаний контракт, розказати про їхні стосунки та серйозні наміри, а також про те, що вона хворіє і потребує допомоги під його наглядом”, – йдеться у повідомленні.

Тернополянка так і зробила. Вже за чотири дні вона отримала ствердну відповідь. Але для того, щоб чоловіка відпустили, начебто потрібно оплатити кілька рахунків. Ціна питання становила 550 тисяч гривень. Військовий медик запропонував взяти кредит, але жінка запевнила, що має сімейні заощадження.

“Жінка, уявляючи майбутню зустріч, перекинула чотирма транзакціями гроші на вказані рахунки. Про романтичні стосунки дізнався її син і змусив маму прийти до поліції та написати заяву”, – зазначили у дописі.

Перевіряючи сторінку військового медика, правоохоронці встановили, що особа вигадана, жінка стала жертвою шахрая і віддала йому всі свої заощадження.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.