Шахрай видурив у тернополянки пів мільйона гривень за порятунок “коханого”

У Тернополі 59-річна жінка через шахрайську схему втратила 550 тисяч гривень.

28.11.2023
Шахрай видурив у тернополянки пів мільйона гривень за порятунок “коханого”

Про це повідомляє Поліція Тернопільської області.

У вересні до жінки в друзі на Facebook додався чоловік. Він представився військовим медиком з Великобританії та сказав, що проходить зараз службу в Сирії. Вони почали спілкуватися.

“Медик” виявився чуйним та уважним співрозмовником. За два місяці спілкувань він зізнався тернополянці в коханні й після цього сказав, що хоче до неї приїхати, проте не може, поки не розірве контракт. Він попросив її написати лист в Організацію Об’єднаних Націй, бо саме з ними у нього підписаний контракт, розказати про їхні стосунки та серйозні наміри, а також про те, що вона хворіє і потребує допомоги під його наглядом”, – йдеться у повідомленні.

Тернополянка так і зробила. Вже за чотири дні вона отримала ствердну відповідь. Але для того, щоб чоловіка відпустили, начебто потрібно оплатити кілька рахунків. Ціна питання становила 550 тисяч гривень. Військовий медик запропонував взяти кредит, але жінка запевнила, що має сімейні заощадження.

“Жінка, уявляючи майбутню зустріч, перекинула чотирма транзакціями гроші на вказані рахунки. Про романтичні стосунки дізнався її син і змусив маму прийти до поліції та написати заяву”, – зазначили у дописі.

Перевіряючи сторінку військового медика, правоохоронці встановили, що особа вигадана, жінка стала жертвою шахрая і віддала йому всі свої заощадження.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.