Прикордонники Львівщини отримали техніку для створення радіоперешкод ворожим дронам

Спільнота Львівського ІТ Кластера передала прикордонній службі Західного регіону РЕБ для протидії безпілотним літальним апаратам противника.

20.02.2024
Прикордонники Львівщини отримали техніку для створення радіоперешкод ворожим дронам

Два портативні радіоелектронні пристрої передали в межах ініціативи Victory Projects та проєкту «Guardian». Прикордонна служба згодом відправить ці засоби для допомоги військовим у знищенні ворога, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

КВЕРТУС AD KRAKEN Е створює радіоперешкоди на 360⁰ і має додатковий блок направлених антен для посилення захисту у певному напрямку.

Вартість обладнання понад мільйон гривень.

Проєкт «Guardian» стартував навесні 2023 року. Тоді ж і відбулася перша передача обладнання для прикордонників Львівщини. Мета проєкту – підвищити рівень підготовки прикордонників для професійного несення служби, адже вони не лише охороняють кордони, але й дають відсіч ворогу на фронті.

Вже влітку 2023 року до проєкту долучилась Львівська ОВА. Спільно з ІТ Кластером передали 3 звичайні дрони типу Mavic-3 з оптичною камерою та ще 3 – з тепловізійною, що використовують для розвідки у нічний час.

У жовтні того ж року прикордонники Західного регіонального управління ДПСУ отримали сучасної техніки для моніторингу ситуації на кордонах України вартістю в 2,5 мільйони гривень.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.