Потяг «Варшава – Рава-Руська» продовжить свій маршрут до Брюховичів

“Укрзалізниця” має намір максимально дотягнути до Львова по колії європейського стандарту 1435 мм маршрут поїзда Варшава – Рава-Руська, запуск якого запланований на середину жовтня поточного року.

29.09.2023
Потяг «Варшава – Рава-Руська» продовжить свій маршрут до Брюховичів

Як повідомляє ЦТС,  очільник АТ УЗ Євген Лященко зазначив:

“У нас у жовтні запускається проект пасажирського сполучення Варшава – Рава-Руська – Брюховичі (населений пункт у передмісті Львова, 8 км). І якщо ми хочемо зробити повноцінний маршрут Львів-Варшава, нам потрібно буде модернізувати всю ділянку Рава-Руська – Брюховичі (54 км), щоб зайти у Львів колією 1435 мм з цього напрямку”.

ЦТС звернувся за роз’ясненнями в АТ “Укрзалізниця”, на що в “Пасажирській компанії” уточнили, що в жовтні, як і було анонсовано, поїзди запускаються на маршруті між польською столицею і прикордонною станцією Рава-Руська. І в жовтні ж виконуватимуться роботи по модернізації і добудові євроколії до Брюховичів. При цьому в пресслужбі натякнули, що роботи вже наближаються до завершення.

Щодо можливості будівництва євроколії до львівського залізничного вокзалу Євген Лященко зауважив, що “завести нові колії 1435 мм напряму на вокзал – це мало реально”.

“Подаватимемо окремий проект Львівського транспортного вузла, на який буде сходитись як велика кількість європейських пасажирських маршрутів, так і значний обсяг вантажних перевезень”, – сказав у інтерв’ю топ-менеджер.

Також Лященко відзначив необхідність модернізації у цьому контексті євроколії на маршруті Мостиська-Скнилів.

Нагадаємо, що поїзд у сполученні Варшава – Рава-Руська вирушить у перший рейс зі столиці Польщі 14 жовтня. У зворотному напрямку потяг вперше відправиться наступного дня, 15 жовтня. На маршруті буде задіяний рейкобус (дизель-поїзд) компанії Stowarzyszenie Kolejowych Przewozów Lokalnych (SKPL). На станції Рава-Руська буде організовано пересадку на поїзд, який доправлятиме пасажирів до/зі Львова. На цьому відтинку курсуватиме дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва КВБЗ.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.