Підприємиця на Тернопільщині у власному готелі виготовляла фальсифікований алкоголь

Підпільну гуральню облаштувала приватна підприємиця із Бережанської громади, залучивши до незаконних оборудок декількох спільників.

27.11.2023
Підприємиця на Тернопільщині у власному готелі виготовляла фальсифікований алкоголь

Як повідомляє Поліція Тернопільської області, на території власного готельно-ресторанного комплексу та орендованих складських приміщень  зберігали спирт, ароматизовані концентрати для виготовлення сурогату, пластикову тару та устаткування.

Фальсифікат збували за добре відлагодженою схемою: велася документація постійних клієнтів та розрахунки з ними.

Поліцейські провели 8 обшуків за місцями роботи та проживання зловмисників, складських приміщень і автівок. Правоохоронці виявили та вилучили спирт, понад 400 літрів смакових концентратів, обладнання для виготовлення та фасування фальсифікату, чорнові записи та автівки, якими розвозили продукцію.

Після проведення низки процесуальних заходів співорганізаторці та виконавцю злочинної групи оголошено підозру.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.