Перед вторгненням в Україну путін погрожував Джонсону ракетним ударом

За словами Джонсона, путін був дуже фамільярний під час “найбільш екстраординарного дзвінка”

30.01.2023
Перед вторгненням в Україну путін погрожував Джонсону ракетним ударом
Борис Джонсон

Колишній прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що президент рф путін погрожував йому ракетним ударом під час надзвичайного дзвінка напередодні вторгнення в Україну. Про це пише BBC.

путін сказав тоді йому, що це займе “всього хвилину”.

Коментар путіна було зроблено після того, як Джонсон попередив, що війна стане “повною катастрофою” під час “дуже довгої” розмови у лютому 2022 року.

Джонсон попередив путіна, що вторгнення в Україну призведе до західних санкцій та збільшення присутності військ НАТО на кордонах росії.

Він також намагався стримати військові дії росії, заявивши путіну, що Україна не вступить до НАТО у найближчому майбутньому.

“У якийсь момент він погрожував мені і сказав: Борисе, я не хочу завдавати тобі болю, але з ракетою це займе всього хвилину. Весело”, – сказав Джонсон.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.