П’ятикласниця зі Львівщини передала понад 5 тисяч розпалювачів для ЗСУ

На свій день народження Андріана Кіндрацька із села Соколів у подарунок отримала кошти, які вирішила не витрачати на іграшки. Вона придбала ватні диски та бджолиний віск, щоб почати виготовляти розпалювачі.

06.05.2024
П’ятикласниця зі Львівщини передала понад 5 тисяч розпалювачів для ЗСУ

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Такі вироби можуть горіти до 6-7 хвилин. Завдяки ним військові на передовій можуть зігрітись, приготувати чай, розпалити піч або багаття.

Станом на сьогодні Андріана виготовила вже 5 тисяч 247 розпалювачів.

Доставити їх до захисників юній волонтерці допомагають батьки. Частину з них дівчинка передала побратимам свого дядька Ігоря Кіндрацького, який загинув 5 вересня 2023 року поблизу села Вербове Запорізької області.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.