Опубліковано докази співпраці президента “Мотор Січі” з РФ

В’ячеслав Богуслаєв продовжував працювати з Росією навіть після 24 лютого.

24.10.2022
Опубліковано докази співпраці президента “Мотор Січі” з РФ

Служба безпеки України оприлюднила аудіозаписи телефонних розмов президента АТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва, які підтверджують його співробітництво з ворогом. 

Навіть після повномасштабного вторгнення агресора посадовець, який раніше неодноразово обирався народним депутатом від «Партії регіонів», продовжив постачати двигуни та інші запчастини до російських ударних вертольотів. Тим самим він фактично підтримував ворога та допомагав йому обстрілювати українські міста і села.

“При цьому він виправдовував напад Росії та висловлював надію, що Путін не зупинить наступ своїх військ, розмірковував про «нацистів» в Україні тощо”, – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, днями співробітники СБУ затримали посадовця та одного з працівників авіапідприємства та оголосили їм про підозри.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.