Окупанти відключають інтернет на Луганщині

Таким чином хочуть завадити роботі партизанів.

24.02.2023
Окупанти відключають інтернет на Луганщині
Фото: умовне

Про це йдеться у ранковому зверненні Генштабу 24 лютого. 

“В деяких районах тимчасово окупованих територій Луганської області мобільні оператори відключили доступ до мережі інтернет з метою перешкоджання передачі даних про дії російських окупаційних військ та боротьби з патріотично налаштованим до України населенням”, – йдеться у повідомленні. 

У Генштабі зазначили, що відключення мережі інтернет має відбутися на всіх тимчасово окупованих територіях Луганської області.

Також у відомстві зазначають, що з метою поповнення масштабних втрат в живій силі, у росії продовжується прихована мобілізація. Зокрема, активна примусова мобілізація триває в регіонах Кавказу.

“Мобілізації підлягають всі чоловіки незалежно від стану здоров’я та бажання воювати. Велика кількість мобілізованих – це громадяни, які відбували чи відбувають покарання в пенітенціарних закладах. Ув’язнених звільняють за умови добровільної участі в бойових діях на території України”, – додають у Генштабі. 

Нагадаємо, кримські партизани підірвали залізницю під Сімферополем.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.