На Закарпатті у чоловіка вилучили арсенал зброї та вибухівки

У місті Іршава Закарпатської області чоловік зберігав вдома зброю, вибухівку та боєприпаси.

28.06.2023
На Закарпатті у чоловіка вилучили арсенал зброї та вибухівки

До поліції Закарпатської області надійшла інформація про те, що приїжджий 46-річний чоловік зберігає у будинку, в якому мешкає, зброю та боєприпаси.

Під час проведення  обшуку у його помешканні були  вилучені та направлені для проведення експертизи: вибухівка, гранати, запали до гранат, детонатори, артилерійські снаряди, постріли до гранатомету, саморобні кумулятивні боєприпаси, патрони.

У зв’язку з інцидентом відкрито кримінальне провадження за статтею 263 частина 1 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

Подробиці події з’ясовуються.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.