На Тернопільщині судили батька двох дітей через безлад у будинку

Суд визнав чоловіка винним, проте вирішив його не карати, а обмежитись усним зауваження. Також він повинен сплатити 496 грн судового збору.

01.09.2022
На Тернопільщині судили батька двох дітей через безлад у будинку

Про це йдеться у постанові Бережанського райсуду, повідомляють Тернопільські події.

За даними суду, чоловік не виконує передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення своїх неповнолітніх дітей необхідних умов життя, не здійснює належного догляду за ними, по місцю проживання неповнолітніх дітей не дотримується правил гігієни помешкання, тобто він не створив належних умов для проживання та розвитку дітей, як це передбачено ст. ст. 150, 180 СК України, і цими своїми діями вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 184 КУпАП.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.