На складах теплових станцій України більше вугілля, ніж передбачалося

Українські ТЕС та ТЕЦ мають достатньо запасів для успішного завершення опалювального сезону.

11.03.2024
На складах теплових станцій України більше вугілля, ніж передбачалося

Заступник Міністра енергетики України Олександр Хейло зазначає, що запаси на 230 тисяч тонн більше запланованих. Ці показники стали можливими завдяки скоординованій Міністерством роботі енергетичних та вугледобувних компаній, повідомляє “Офіс шахтаря”.

Зокрема, на початку повномасштабного вторгнення загальний вуглевидобуток державних вугільних підприємств складав 173 тисяч тонн на місяць і через війну зменшився: у вересні минулого року на-гора було піднято трохи більше 120 тисяч тонн.

У січні 2024 вуглевидобуток повернувся на довоєнний рівень, а у лютому зріс до 198 тисяч тонн, хоча зараз на державних шахтах – гострий дефіцит гірників, оскільки багато з них – у лавах ЗСУ.

“З трьох тисяч працівників основних підземних професій на наших копальнях залишилось дві, – зазначив керівник ДП “Львіввугілля” Вадим Крась. – Але попри те, ми не зменшили видобуток, а навіть змогли наростити його”.

У ДП “Добропіллявугілля” шахтарі працюють недалеко від лінії фронту, але теж досягли зростання видобутку твердого палива. Цього року на державних шахтах Львівщини і Донеччини планують збільшити видобуток вугілля завдяки запуску нових лав.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.