На Львівщині змінилася форма подання заявок на внесення в систему “Шлях”

З 1 квітня 2024 року діють нові правила обліку гуманітарних вантажів.

09.04.2024
На Львівщині змінилася форма подання заявок на внесення в систему “Шлях”

Як повідомив керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень, зараз потрібно подати індивідуальний номер, який зобов’язана зазначити організація, що подає осіб у систему “Шлях”.

“Без значення цього номера, з урахуванням чинних змін, які набули чинності 1 квітня, розгляд відповідної комісії Львівської ОВА не буде проведений”, – розповів Грень.

Також він повідомив, що тепер обов’язково треба зазначати свій індивідуальний п’ятизначний номер, який підтверджує перебування організації у відповідному реєстрі.  Індивідуальний номер – це номер, зареєстрований у системі обліку гуманітарної допомоги.

До слова, за 2022 рік було понад 16 тис. звернень від організацій про внесення в систему “Шлях”, за 2023-й – 6200 звернень організацій, за 2024-й – 680 звернень відповідних організацій. Звернення подають в електронній формі, додав Грень.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.