На Львівщині зафіксували температурний рекорд за останні 77 років

Кілька днів у Львові температура повітря перевищувала 30°С.

30.08.2023
На Львівщині зафіксували температурний рекорд за останні 77 років

Про це повідомляє Львівська ОВА.

За останні 30 років середня річна температура в Україні вже зросла на 1,2°С.

Уряд докладає чимало зусиль щоб протидіяти стрімкому підвищенню температури. Зокрема, місто Львів оголосило про рішення перейти на 100% відновлюваної енергетики до середини століття. Пізніше до них приєдналася Асоціація малих міст України, яка охоплює близько 160 населених пунктів.

«Ми можемо пом’якшити наслідки зміни клімату, шляхом скорочення викидів парникових газів, та впроваджуючи природоорієнтовані рішення за допомогою захисту, сталого управління і відновлення природних екосистем. Йдеться про створення лісосмуг, відновлення боліт чи річок, озеленення міст, збирання дощової води тощо. Але це не зупинить процес. Тому наше основне завдання якнайшвидше адаптуватися до цих змін та шанобливо ставитись до природніх екосистем», – зазначає т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик.

“Доки триває спека, нагадуємо, не залишайтеся надто довго на відкритому сонці, пийте достатню кількість води, користуйтеся захистом від сонця (капелюхи, креми). В жодному разі не залишайте у машині тварини та дітей та за можливості залишайте на вулицях ємність з водою для безпритульних тварин”, – йдеться у дописі.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.