На Львівщині зафіксували температурний рекорд за останні 77 років

Кілька днів у Львові температура повітря перевищувала 30°С.

30.08.2023
На Львівщині зафіксували температурний рекорд за останні 77 років

Про це повідомляє Львівська ОВА.

За останні 30 років середня річна температура в Україні вже зросла на 1,2°С.

Уряд докладає чимало зусиль щоб протидіяти стрімкому підвищенню температури. Зокрема, місто Львів оголосило про рішення перейти на 100% відновлюваної енергетики до середини століття. Пізніше до них приєдналася Асоціація малих міст України, яка охоплює близько 160 населених пунктів.

«Ми можемо пом’якшити наслідки зміни клімату, шляхом скорочення викидів парникових газів, та впроваджуючи природоорієнтовані рішення за допомогою захисту, сталого управління і відновлення природних екосистем. Йдеться про створення лісосмуг, відновлення боліт чи річок, озеленення міст, збирання дощової води тощо. Але це не зупинить процес. Тому наше основне завдання якнайшвидше адаптуватися до цих змін та шанобливо ставитись до природніх екосистем», – зазначає т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик.

“Доки триває спека, нагадуємо, не залишайтеся надто довго на відкритому сонці, пийте достатню кількість води, користуйтеся захистом від сонця (капелюхи, креми). В жодному разі не залишайте у машині тварини та дітей та за можливості залишайте на вулицях ємність з водою для безпритульних тварин”, – йдеться у дописі.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.