На Львівщині викрили злочинців, які продавали наркотики у тюрмі

Чотирьом членам організованої групи повідомили про підозру.

02.04.2024
На Львівщині викрили злочинців, які продавали наркотики у тюрмі

Як повідомляє Львівська обласна прокуратура, в одній із колоній Львівщини зловмисники реалізували незаконну схему збуту бупренорфіну.

До складу групи увійшли двоє осіб, які відбували покарання та ще двоє мешканців Львівщини. Між учасниками було чітко розподілено ролі та обов’язки. Організатор замовляв «товар» та надавав вказівки щодо збуту. Виконавці, які перебували на волі, постачали наркотики у тюрму. Вони перекидали їх через охоронюваний периметр колонії.

“Після того як заборонений засіб потрапляв в установу, ще один спільник, який також відбував покарання, забезпечував його реалізацію серед арештованих. За наслідками проведених обшуків у фігурантів виявлено та вилучено грошові кошти, банківські картки, мобільні телефони, чорнові записи та автомобіль”, – йдеться у повідомленні.

Слідчі дії тривають.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.