На Львівщині викрили злочинців, які продавали наркотики у тюрмі

Чотирьом членам організованої групи повідомили про підозру.

02.04.2024
На Львівщині викрили злочинців, які продавали наркотики у тюрмі

Як повідомляє Львівська обласна прокуратура, в одній із колоній Львівщини зловмисники реалізували незаконну схему збуту бупренорфіну.

До складу групи увійшли двоє осіб, які відбували покарання та ще двоє мешканців Львівщини. Між учасниками було чітко розподілено ролі та обов’язки. Організатор замовляв «товар» та надавав вказівки щодо збуту. Виконавці, які перебували на волі, постачали наркотики у тюрму. Вони перекидали їх через охоронюваний периметр колонії.

“Після того як заборонений засіб потрапляв в установу, ще один спільник, який також відбував покарання, забезпечував його реалізацію серед арештованих. За наслідками проведених обшуків у фігурантів виявлено та вилучено грошові кошти, банківські картки, мобільні телефони, чорнові записи та автомобіль”, – йдеться у повідомленні.

Слідчі дії тривають.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.