На Львівщині відзначатимуть 28-му річницю прийняття Конституції України

У Львові пройде «Автопробіг Єдності» та урочисте підняття Державного Прапору України.

25.06.2024
На Львівщині відзначатимуть 28-му річницю прийняття Конституції України

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, у святковому автопробізі візьмуть участь 28 автомобілів екстрених служб, волонтерських та ветеранських організацій, військових формувань тощо. Автоколона, що символізує єдність та братерство задля єдиної мети – перемоги над ворогом, привітає жителів та гостей міста з Днем Конституції.

Автопробіг стартує об 09:18 год., в той час, коли 28 років тому була прийнята Конституція України. Він проїде символічним маршрутом від вулиці Пилипа Орлика, проспектами В’ячеслава Чорновола та Свободи.

Після прибуття автоколони на вулицю Винниченка, у сквері «На Валах» відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України за участі керівництва області та міста, а також гостей та жителів Львова.

«Цим автопробігом ми вирішили привітати з Днем Конституції України. 28 машин у колоні символізують 28 років з часу прийняття Основного Закону. Зрештою, сам маршрут теж є символічним. Від вул. Пилипа Орлика, якого вважають автором першої у світі Конституції і до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу, який був одним з співтворців сучасної Конституції України. В часі війни маємо пам’ятати, що положення Конституції сьогодні наші військові захищають у важких та кровопролитних боях», – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Захід відбудеться за участі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.