На Львівщині ув’язнили чоловіка за зґвалтування дитини

40-річний чоловік проведе за ґратами 10 років.

13.06.2024
На Львівщині ув’язнили чоловіка за зґвалтування дитини

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Впродовж п’яти років мешканець одного з сіл Львівщини неодноразово ґвалтував малолітню дівчинку.

“Чоловік проживав в одному будинку разом з рідним братом, його співмешканкою та її дітьми. Дітей часто залишали йому доглядати, а він, користуючись відсутністю дорослих, систематично ґвалтував одну з дівчат“, — йдеться у повідомленні.

Сексуальне насильство над дівчинкою розпочалося, коли їй було всього 7 років. Після зґвалтувань чоловік погрожував дитині, щоб та нікому не розповідала про скоєне. Під час судового засідання обвинувачений свою вину не визнав та не розкаявся. Однак, на підставі зібраних доказів прокурори довели його вину повністю.

“Під час судового розгляду діти для допиту не викликалися до суду, що дозволило їм уникнути повторної психологічної травми. Використано як докази показання неповнолітніх, отримані в “Зеленій кімнаті”, — повідомляють у прокуратурі.

До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.