На Львівщині судили прикордонника, який заснув на посту

Яворівський районний суд Львівської області притягнув до адміністративної відповідальності молодшого інспектора прикордонної служби Дениса Г.

13.06.2024
На Львівщині судили прикордонника, який заснув на посту

22 березня о пів на другу ночі, під час перевірки несення служби прикордонного наряду “Прикордонний патруль” на Яворівщині, помітили, що один із солдатів спить на посту. Цим він порушив службову інструкцію та вчинив адміністративне правопорушення, повідомляє Lviv.media.

Підсудний Денис Г. до зали суду не прийшов, проте вину у вчиненні правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся та просив суд суворо його не карати.

Прикордонника покарали штрафом в 17 тис. грн. А також зобов’язали сплатити судовий збір — 605 грн. Штраф він повинен сплатити не пізніше, ніж через 15 днів з моменту вручення йому постанови. Проте цю поста нову ще можна оскаржити.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.