На Львівщині митники викрили жінку, яка “забула” задекларувати 30 тисяч доларів

У пункті пропуску “Рава-Руська — Гребенне” митники виявили у 49-річної мешканки Черкас незадекларовані кошти,

14.06.2024
На Львівщині митники викрили жінку, яка “забула” задекларувати 30 тисяч доларів

Про це повідомляє Львівська митниця.

У пункт пропуску прибув автомобіль, в якому перебували водій та троє пасажирів. Автівка прямувала до Польщі. Для проходження контролю вони обрали смугу “зелений коридор”, що свідчило про те, що ніхто не везе незадекларований товар.

“Під час усного опитування пасажири повідомили працівникам митниці, що кожен з них переміщує по 10 тисяч доларів США, і ні на копійку більше. Однак автомобіль скерували на поглиблений огляд. Відтак, в сумочці 49-річної мешканки Черкас знайшли ще 30 тисяч 300 доларів США, які вона “забула” задекларувати”, — йдеться у повідомленні.

За цим фактом на порушницю склали адмінпротокол. Жінка заплатить штраф у розмірі 20% від суми.

Митники наголошують, що фізичні особи без письмового декларування можуть переміщувати за кордон валюту чи цінності, що в еквіваленті не перевищують 10 000 євро.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.