На хабарі затримали двох поліцейських на Львівщині

11 червня працівники ДБР та СБУ затримали у Радехові працівників Червоноградського відділу поліції.

12.06.2024
На хабарі затримали двох поліцейських на Львівщині

Як повідомив Олександр Клімов, керівник ГО «Дорожній контроль Захід», одного з поліцейських доставили в ізолятор тимчасового тримання.

“Ним виявився одіозний працівник поліції Мандрига Василь, якого вже тричі звільняли з органів, але, завдячуючи українським судам, йому вдавалося поновитися. Якщо я не помиляюся, то в травні 24 року він останній раз поновився на посаді. І знову потрапив у гучний скандал”, – зазначив Клімов.

Другий працівник поліції – Царук Петро, якого також було звільнено з правоохоронних органів. За словами Клімова, ескполіцейського «самим гуманним судом» поновлено на посаді.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.