На Франківщині скажений кіт покусав людей

У Витвиці Калуського району скажений кіт покусав місцевих мешканців.

16.11.2023
На Франківщині скажений кіт покусав людей

Про це повідомляє Витвицька сільська рада територіальної громади.

7 та 8 листопада 2023 року до Калуського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в області надійшло повідомлення про те, що кіт покусав людей.

10 листопада тварина загинула. Того ж дня труп кота відправили на дослідження в Івано-Франківську регіональну державну лабораторію. В нього виявили збудник сказу.

13 листопада комісія провела обстеження та дезінфекцію місця загибелі тварини.

14 листопада на територію села Витвиця наклали карантинні обмеження. Відстань 2 км від населеного пункту оголосили загрозливою зоною, а 5 км — зоною спостереження.

 

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.