Міноборони: Ворог дискредитує роботу Територіальних центрів комплектування історіями про дивовижні місця вручення повісток

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр попередила про нову інформаційну кампанію росіян щодо вручення повісток.

04.04.2023
Міноборони: Ворог дискредитує роботу Територіальних центрів комплектування історіями про дивовижні місця вручення повісток

Маляр цитує пресслужба Міністерства оборони України.

“Ми й до великого вторгнення, щовесни та щоосені фіксували інформаційні кампанії рф щодо теми “повістки” та призову. Технологія завжди була одна. Розкрутити якусь історію, де повістку виписали інваліду, померлому або ветерану Другої світової. Герой завжди різний, йдеться про суть. Або вони поширювали якийсь дикий текст повістки чи анкети призовника. Ми регулярно це спростовували. Зараз ворог трохи ускладнив свою технологію і додає історії про дивовижні місця вручення повісток та “хвилі” мобілізації”, – зазначила Маляр.

За її словами, мета очевидна: дискредитувати й зірвати роботу Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишніх військкоматів).

“Маніпулювати вони намагаються на двох речах: страху отримання повістки та формуванні суспільного осуду до роботи ТЦК СП. Але після широкомасштабного вторгнення цими ІПСО важко на щось чи на когось вплинути. Бо перелякати повістками після всього, що ми пройшли за цей рік, – важко. На кону – держава, і всі це розуміють”, – наголосила Маляр.

Вона зауважила, що українці мусять розуміти кілька речей.

“ТЦК СП (військкомати) виконують на сьогодні стратегічно важливу для оборони держави задачу. Там працюють живі люди й вони можуть помилитись або навіть вчинити порушення. У таких випадках треба діяти правовим шляхом. І головне, не варто робити з таких випадків сенсацію та гучні заголовки. Просто зверніться до самих ТЦК СП”, – наголосила Маляр.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.