Мешканці Львівщини та Франківщини намагались незаконно перетнути кордон з Румунією

На одному з контрольних постів прикордонники хотіли зупинити легковик для перевірки. Однак водій автомобіля не зупинився та почав втікати.

03.06.2024
Мешканці Львівщини та Франківщини намагались незаконно перетнути кордон з Румунією

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Автіку вдалось заблокувати неподалік кордону. Утім водій та пасажири легковика вдалися до втечі. Під час затримання порушників прикордонникам довелося здійснити кілька пострілів вгору.

Правоохоронці з’ясували, що водій, місцевий мешканець, намагався доставити чотирьох чоловіків до держкордону, які хотіли незаконно потрапити до Румунії.

Порушники – мешканці Львівської, Івано-Франківської та Київської областей. Чоловіки заплатили за таку подорож від 6 до 8 тисяч євро.

Також встановлені дані головних організаторів схеми. Водія, який виступав в ролі провідника, затримано в порядку. Стосовно решти затриманих складені протоколи.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.