Мешканка Тернопільщини відзначила 100-літній ювілей

У Пелагії Козачок є двоє дітей, двоє внуків та троє правнуків.

21.06.2024
Мешканка Тернопільщини відзначила 100-літній ювілей

Про це повідомляє Теребовлянська міська рада.

Пелагія Козачок народилася рівно в селі Завадка Риманівського повіту. Зараз жінка проживає у селі Долина, що в теребовлянській громаді.

“Від імені усієї громади ми зичимо ювілярці миру, добробуту, здоров’я та злагоди у родині. Бажаємо відзначити ще не один ювілей і, звісно ж, разом із нами всіма відсвяткувати перемогу України”, —йдеться у повідомленні.

Жінка пережила операцію “Вісла”, під час якої у 1947 році була переселена до України. Вона працювала у колгоспі. Її чоловік помер у 2012 році.

Зараз Пелагія проживає із сином та невісткою.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.