Меру Дрогобича та членам виконкому вручили повістки до військкомату

Сьогодні, 18 липня, перед початком засіданням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради членам виконкому, чоловікам призовного віку, вручили повістки.

18.07.2023
Меру Дрогобича та членам виконкому вручили повістки до військкомату

Про це повідомляє “Варто – Галицькі новини”.

“Просто для уточнення даних, для того, щоб ви прийшли у військкомат, стали на облік. Я думаю, що тут нічого страшного нема”, – прокоментував міський голова Дрогобича Тарас Кучма на початку засідання

Нагадаємо, депутатам Львівської облради перед початком сесії 4 липня вручили повістки до ТЦК та СП. Представники ТЦК вручили повістки депутатам облради одразу на вході до сесійної зали.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.