Медики у Львові врятували немовля, яке не могло самостійно дихати

Дівчинка з Тернопільщини народилася передчасно — на 37-му тижні вагітності. Перші три тижні після пологів минули добре — дитина була цілком здоровою.

26.02.2024
Медики у Львові врятували немовля, яке не могло самостійно дихати

Згодом у дитини почалися хрипи та ускладнення дихання. Тернопільські медики діагностували у дівчинки пневмонію та почали відповідне лікування. Проте стан дитини погіршувався, повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

“Лікарі зробили КТ і виявили, що на корені язика дитини утворилася велика кіста — розміром 1 см 3 мм. Вона поступово росла. А це — ризик для життя. У будь-який момент крихітка могла задихнутися. Потрібно негайно видаляти новоутвір”, – йдеться у повідомленні.

Дівчинку скерували на операцію до Львова. Там дитині провели бронхоскопію. Набряк горла у Вероніки збільшувався, тож їй ввели інтубаційну трубку, під’єднали до апарату штучної вентиляції легень та ввели у стан медикаментозної коми. Також через низький рівень гемоглобіну, дитині провели переливання крові.

Лікарі провели операцію дитині. Новоутвір успішно видалили та розблокували дихальні шляхи немовляти. Вероніка вже повністю одужала та повернулася з батьками додому.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.