Медики у Львові прооперували жінку з 10-сантиметровою пухлиною

У жінки випадково виявили велику пухлину наднирників під час планового обстеження.

20.12.2023
Медики у Львові прооперували жінку з 10-сантиметровою пухлиною

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

Пацієнтка – 40-річна мешканка Львівщини з розсіяним склерозом. Це невиліковне прогресуюче захворювання. За кордоном жінка пройшла експериментальне лікування, яке, за її словами, допомогло. Аби контролювати свій стан, вона постійно проходить огляди, у тому числі й МРТ-обстеження. Під час планової томографії у неї виявили пухлину.

У пацієнтки діагностували феохромоцитому. Це доволі рідкісна доброякісна пухлина надниркових залоз, яка порушує процес вироблення гормонів. За статистикою зустрічається в 1 людини на 100 тисяч. Будь-якої миті у жінки міг статися гіпертонічний криз та призвести до раптової смерті.

У ході втручання хірурги виконали лівобічну адреналектомію – це видалення пухлини разом з наднирником. Операція тривала 2 години та минула успішно.

На четвертий день після втручання пацієнтка вже поїхала додому. Після того як жінка позбулася пухлини, вона прагне знову сконцентруватися на подальшому лікуванні своєї хронічної недуги – розсіяного склерозу.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.