Медики у Львові прооперували дитину з пухлиною ока

У львівській лікарні прооперували 13-річного Сашка. Під час планового огляду лікарі помітили пляму на оці хлопчика.

04.12.2023
Медики у Львові прооперували дитину з пухлиною ока

Про це повідомили на Facebook-сторінці дитячої лікарні Святого Миколая.

Бабуся, яка сама виховує Сашка, звернулася по допомогу до офтальмологів. Медики підтвердили, що новоутвір потрібно видалити.

Сашкові призначили операцію, але він захворів на грип, через що її довелося перенести. За два тижні пляма збільшилася: поширилася від кутика ока до зіниці. Також Сашко почав відчувати пухлину — зʼявилися поколювання та дискомфорт.

У дитячій лікарні Святого Миколая хлопчика невідкладно прооперували. Фрагменти пухлини направили на дослідження — вона виявилася доброякісною.

“Поступово зір Сашка покращується. На контрольних оглядах він уже потрохи знімає повʼязку з правого ока. Хлопчик вірить, що все буде добре і ця маленька неприємність не зіпсує його мрії стати професійним веслувальником та взяти участь в чемпіонатах світу та Європи”, — йдеться у повідомленні.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.