Маркевич прокоментував чутки про борги Карпат

Головний тренер Карпат Мирон Маркевич зберігає спокій на тлі інформації про можливі фінансові проблеми клубу.

28.11.2023
Маркевич прокоментував чутки про борги Карпат
На фото Мирон Маркевич

Нещодавно з’явилася інформація, що Карпати визнали правонаступником старих Карпат, і клуб змушений платити борги, повідомляє football24.ua. На запитання, в якому зараз стані розвиток цього питання, Маркевич відповів:

“То більше питання не до мене, а до президента клубу і юристів. Я можу сказати одне – ніякої паніки в клубі немає, все нормально.

Те, що пишуть про борги – президент десь посміявся з цього і сказав, що все буде нормально. Все, що я можу сказати з цього приводу. Це питання не до мене, але я знаю – ніякої паніки в Карпатах немає, все нормально.”

Раніше журналіст Віктор Вацко повідомляв, що сума заборгованості становить близько 8 мільйонів євро/доларів. Згодом журналісти “ТаТоТаке” додали, що Карпати згодні закрити борги попередніх керівників – “до цього у клубі готові як морально, так і матеріально.”

 

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.