Маркевич прокоментував чутки про борги Карпат

Головний тренер Карпат Мирон Маркевич зберігає спокій на тлі інформації про можливі фінансові проблеми клубу.

28.11.2023
Маркевич прокоментував чутки про борги Карпат
На фото Мирон Маркевич

Нещодавно з’явилася інформація, що Карпати визнали правонаступником старих Карпат, і клуб змушений платити борги, повідомляє football24.ua. На запитання, в якому зараз стані розвиток цього питання, Маркевич відповів:

“То більше питання не до мене, а до президента клубу і юристів. Я можу сказати одне – ніякої паніки в клубі немає, все нормально.

Те, що пишуть про борги – президент десь посміявся з цього і сказав, що все буде нормально. Все, що я можу сказати з цього приводу. Це питання не до мене, але я знаю – ніякої паніки в Карпатах немає, все нормально.”

Раніше журналіст Віктор Вацко повідомляв, що сума заборгованості становить близько 8 мільйонів євро/доларів. Згодом журналісти “ТаТоТаке” додали, що Карпати згодні закрити борги попередніх керівників – “до цього у клубі готові як морально, так і матеріально.”

 

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.