Команди АПЛ у наступному турі вийдуть з синьо-жовтими пов’язками

Акція на підтримку України буде приурочена до річниці вторгнення росії.

20.02.2023
Команди АПЛ у наступному турі вийдуть з синьо-жовтими пов’язками

Гравці та тренери команд англійської Прем’єр-ліги у 25 турі чемпіонату вийдуть на матчі в жовто-блакитних пов’язках на підтримку України в річницю вторгнення росії. Як інформуєФутбол 24″, дизайн цих пов’язок був розроблений українськими дітьми.

Рік тому на стадіонах АПЛ з’явилися повідомлення з висловленням підтримки на адресу України, а українські прапори стали звичайним явищем на футбольних стадіонах за останній рік.

У березні 2022 року АПЛ пожертвувала 1 мільйон фунтів стерлінгів на підтримку України і призупинила угоду з російським транслятором чемпіонату Англії.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.