Ексдиректора хлібзаводу на Тернопільщині підозрюють у розтраті зерна на понад 8 млн грн

Колишній керівник Чортківського хлібзаводу підробив накладні щодо постачання 2400 тонн кукурудзи. До оборудки з зерном причетні ще двоє його підлеглих.

10.05.2024
Ексдиректора хлібзаводу на Тернопільщині підозрюють у розтраті зерна на понад 8 млн грн

В травні 2020 року в Чорткові під час аудиту виявили недостачу зерна з Держрезерву, яке б могло поміститися в 150 вагонів. В червні 2020 року поліція Тернопільщини розпочала розслідування стосовно розтрати майна Держрезерву. Далі справу передали в НАБУ. Детективи відомства з’ясували, що зерно зникло ще в 2018 році і виявили причетних до цієї оборудки посадовців.

Детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурора САП 9 травня 2024 року повідомили про підозру колишньому директору державного підприємства «Чортківський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України.

«Під час розслідування встановили, що у жовтні 2018 року директор хлібокомбінату за допомогою ще двох спільників організував розтрату майна державного підприємства шляхом підроблення накладних про постачання 2400 тонн зерна кукурудзи», – йдеться у повідомленні.

У результаті державний хлібокомбінат перерахував 8,3 млн грн за продукцію, яка так і не була поставлена. Окрім колишнього керівника хлібзаводу підозру оголосили також начальнику дільниці хлібокомбінату та голові фермерського господарства, які причетні до розтрати коштів державного підприємства.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.