Двоє тернополян допомагали призовникам виїхати за кордон

Послугами мешканців Тернополя скористалися семеро військовозобов’язаних.

20.06.2024
Двоє тернополян допомагали призовникам виїхати за кордон

Про це повідомляє Поліція Тернопільської області.

Мешканка Тернополя підшуковувала військовозобов’язаних чоловіків віком від 18 до 60 років і пропонувала за грошову винагороду організувати виїзд з України. А тернополянин займався пошуком чоловіків, а також на власному автомобілі доправляв чоловіків на територію Закарпатської області, надаючи поради та вказівки, як поза межами пропускних пунктів перейти кордон.

Послугами тернополян скористалися семеро військовозобов’язаних. З кожного військовозобов’язаного брали від 12 до 16 тисяч доларів.

Правоохоронці задокументували спробу незаконного переправлення через кордон двох чоловіків. Перевізника разом з призовниками, котрих він віз до обумовленого місця, затримали у місті Берегове. Правоохоронці оголосили підозри тернополянам. Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.

Суд обрав запобіжний захід — тримання під вартою з можливістю внесення застави. Тернополянку взяли під нічний домашній арешт.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.