Двоє чоловіків намагалися підкупити прикордонників на Львівщині

У пунктах пропуску “Грушів” та “Шегині” призовники давали прикордонникам хабарі, аби виїхати з України.

10.06.2024
Двоє чоловіків намагалися підкупити прикордонників на Львівщині

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

У пункті пропуску “Шегині” 51-річний черкасець прямував на виїзд з України. Під час перевірки чоловік не зміг надати усіх необхідних документів і запропонував прикордоннику 50 євро.

Схожий випадок трапився у пункті пропуску “Грушів”.  36-річний полтавець також не мав усіх необхідних для перетину кордону документів. 50 євро чоловік вклав у паспортний документ.

“За фактами підкупу службових осіб співробітники ВВВБ Держприкордонслужби поінформували представників Нацполіції. Відповідальність за це правопорушення, передбачена ст. 369 ККУ “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі”, — мовиться у повідомленні.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.