Далека знайома ховає чоловіка, їм обом трошки за 30-ть, в них немає дітей і тепер вже ніколи не буде

Під Харковом загинув хлопець з паралельного класу… Вже поховано кілька колег. А ще колеги ховають своїх колег… Вони всі такі молоді і ще геть нічого по собі не залишили…

19.07.2023
Далека знайома ховає чоловіка, їм обом трошки за 30-ть, в них немає дітей і тепер вже ніколи не буде

Інстаграм, ТікТок, Фейсбук – срач, собаки, жоби, море, діти – НЕКРОЛОГ, некролог, некролог, некролог, поховання…кожне фото, чорт та йому тільки 20-ть, як таке можливо йому тільки стукнуло 30-ть…

Я думаю саме про це покоління, розстріляне, закатоване, у вогні загартоване, жертовне, нескорене, душею не загублене, але вбите!

Це все моє покоління. Покоління, яке мало творити наступне покоління, а тепер наші попередники ховають своїх дітей, виховуючи осиротілих чужих дітей або ще гірше – на могилі самі, бо їхні діти віддали своє життя, не народивши нове…

Якщо десь і є море сліз, то це наше море. Якщо біль колись і можна вгамувати, то нам і життя для цього мало буде. Якщо життя і вартує чогось – то тільки запеклої боротьби, помсти, нищення, вічної пам’яті та кари ворогові!

Ні, ворог вбиває не чужого воїна – він вириває хребет нації, сердце народу, майбутнє країни! Твоєї країни і твоєї нації!

Це я пишу не тільки Вам, це я пишу і собі – на згадку, на спомин, щоб не заблукати, аби не помилитись, аби не відступити і не розслабитись.

Аби пам’ятати, що війна не тільки для них і геть зовсім не за території…

Дякую, тобі друже, хоча ти мене і не знаєш, а я тебе не знаю, але дякую, що ти борешся за мене!

Слава ЗСУ!

Автор: Олена Курбанова

Джерело

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.