Чоловік на Львівщині ввозив під виглядом гумдопомоги одяг на 1 млн грн

У пункті пропуску “Угринів-Долгобичув” львівські митники вилучили у водія одяг загальною вартістю 1 мільйон гривень. 36-річний чоловік намагався провезти речі в Україну під виглядом гуманітарної допомоги.

17.10.2023
Чоловік на Львівщині ввозив під виглядом гумдопомоги одяг на 1 млн грн

Про це повідомляє Львівська митниця.

Водій вантажівки у декларації вказав, що перевозить 2300 кг гуманітарної допомоги для одного з українських благодійних фондів.

Оглядаючи авто, митники виявили 1570 кг товарів: новий одяг, сумки та взуття.

“Для перевірки законності переміщення вантажу Львівська митниця звернулася до названого водієм благодійного фонду, який підтвердив, що дійсно очікує гуманітарний вантаж від однієї з польських фірм на суму 125 тис. злотих, що в еквіваленті перевищує мільйон гривень”, — йдеться у повідомленні.

Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.