Багатодітний батько зі Львівщини через суд скасував заборону в перетині кордону

Львівський окружний адміністративний суд задовольнив позов чоловіка, якому прикордонники заборонили виїхати за кордон.

27.05.2024
Багатодітний батько зі Львівщини через суд скасував заборону в перетині кордону

У травні 2024 року, чоловік звернувся до суду, щоб скасувати відмову в перетині кордону львівськими прикордонниками. 17 січня чоловік намагався перетину кордон з Польщею у пункті пропуску «Краківець», але прикордонники не випустили його за кордон. Офіційна причина – «відсутність документів, що підтверджують підстави для виїзду за кордон в період дії на території України воєнного стан», повідомляє Zaxid.net.

Чоловік не погодився із забороною та звернувся до суду, щоб її скасувати. Позивач розповів, що є багатодітним батьком (має трьох дітей) та надав прикордонникам усі необхідні документи, зокрема тимчасове посвідчення військовозобов’язаного – остання звірка даних у ТЦК була у січні 2024 року. Однак прикордонники відмовили йому в перетині кордону.

Справу розглянув суддя Андрій Гулик, який дослідив усі надані матеріали та позиції сторін. Суддя вважає, що прикордонник протиправно відмовив позивачу в перетині кордону, зокрема не вказано, яких ще документів не надав багатодітний батько, щоб виїхати до Польщі. Рішення про відмову в перетині кордону скасували.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.