Аквапарк «Пляж» та Sport Life у Львові вчергове відмовились надати на аналіз воду з басейнів

Вже втретє від початку літа представники хімічної лабораторії комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» провели обстеження води у басейнах Львова.

09.07.2024
Аквапарк «Пляж» та Sport Life у Львові вчергове відмовились надати на аналіз воду з басейнів

Як повідомляє пресслужба Львівської міськради, не всі басейни міста допустили фахівців для проведення обстеження.

Відбір проводили у таких басейнах: палац спорту ГД «ЛОО ФСТ «Динамо»; басейн фітнес-комплексу «UNIFORCE»; оздоровчий центр «Три стихії» (басейни 25 м та 50 м); навчально-спортивна база літніх видів спорту МО України (СКА) – басейн закритого типу. У басейні відкритого типу СКА воду не відбирали, бо її в цей час міняли.

Зокрема, досліджували воду за 11 показниками: водневий показник pH, залізо, азот амонійний та аміак, нітрати, нітрити, хлориди, загальну твердість, сухий залишок, залишковий хлор, запах та температуру.

У відібраних пробах перевищень гранично-допустимих концентрацій не виявили.

До слова, перевірка мала відбутися також у басейнах «Sport Life», «Дельфін» та в Аквапарку «Пляж», але їхня адміністрація вчергове не допустила фахівців лабораторії провести дослідження.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.