Львів’янка з погрозами і кулаками виганяла військових, які орендували у неї квартиру

Військові заплатили за 2 місяці проживання, проте виселяти їх прийшли за кілька тижнів.

02.06.2023
Львів’янка з погрозами і кулаками виганяла військових, які орендували у неї квартиру
Скріншот

У Львові спалахнув конфлікт між військовими та господаркою квартири, у якої вони орендували помешкання. Відео конфлікту з`явилося у соцмережах, пише “Варта-1”. 

За словами військовослужбовців, власниця взяла з них орендну оплату, а після того прийшла виселяти їх з помешкання. 

На відео жінка кричить на військового та агресивно поводиться. Крім того, вона почала застосовувати силу. Чоловіки поводились стримано. 

“Я ї*ану тебе зараз. Ти б*ядь, переламаний, с*ка. Ти сядь, або вийди мені з хати. Я в своїй хаті, роблю, що хочу. А ти прийшов злодій, розумієш? Сідай я сказала, бо я тебе при*бу зараз. Я — в своїй хаті, а ти прийшов злодій. Ти мені не упрікай. Ну Наталю, ти видиш, яке би*ло? Ти видиш, яке би*ло, Наталю? Ну то піз*ець, ти розумієш? Нагле, нагле. Я зараз візьму вазу, пізд*ну по голові, і буде видно. Я тобі як закрию, бл*дь, ти зараз балконом вилізеш. Я тобі дам гроші, ти гроші кур*а заплатив, ти видів хоч гроші, бл*дь? Ну то піз*ець, Наталю. Що я це взяла, кур*а, дибілів?”, — говорить жінка.

Причини такої поведінки власниці квартири невідомі.

“Ми військові з Одеси, на даний час змушені перебувати в Львівській області та винаймати тут квартиру! На відео власності квартири, яка взяла гроші за 2 місяці 20 000 гривень. Та через пару тижнів прийшла нас виселяти, але при цьому гроші не повернула. Та ще й при цьому почала ображати одеситів”, –  йдеться у повідомленні. 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.