Когось з нащадків навчили, як жити. А лишили комуняк. Новоявлених. Та як комуняк?
Приспособленців, колаборантів і сексотів. Чиїх діти і внуки у 1991 одягли вишиванки. Мали освіту, звʼязки і гроші. І пішли у владу. Українську.
І тепер ми її таку маємо.
Так, безліч українців пішли в Сталінську російську комуністичну армію.
Так воювали з таким самим окупантом. Гітлерівським. Гулаг з Бухенвальдом. Тобто. Ми добре знаємо, з ким маємо справи.
Лопатин, Червоноградщина, там масово вбили наших дідів. І ви не можете говорити, пане голово Лопатина Микитин, від імені тих людей. І не можете говорити від імені українського народу.
Я добре памʼятаю, як ти з нас при зустрічі сміявся, називав наші речі. Вимоги. Пояснення.
Себто рішення групи при ЛОВА по декомунізації «комсомольськими судами».
Ні, сука. Це суд Історії. Хочеш, буде суд СБ ОУН.
Війна ж з москалями не завершилась.
Памʼять про жертв війни Сталіна і Гітлера буде на кладовищах. Бо це було.
Але героїзації біди не буде. Як і тебе.
Звісно, на місці голови громади.
Олег Радик
До слова, 24 лютого 2023 року Червоноградський міський суд обрав голові Лопатинської селищної ради Олегу Микитину запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Під час реконструкції в 2017 році волейбольного поля в Лопатині він не помітив, що підрядник закупив «на папері» майна на майже 600 тис грн. Микитин навіть не намагався повернути ці гроші, дізнавшись, що селищну раду просто обдурили, повідомило видання NGL.media.
Селищна рада уклала договір з компанією ТОВ «Домусгруп». Директор під час роботи вніс у довідку інформацію, що він купив спортивний інвентар, лавочки та гумове покриття для стадіону на 593 557 грн, але насправді цього не робив. Микитин підписав цей документ без будь-якої перевірки. До суду Лопатинська селищна рада звернулась лише у січні 2023 року, хоча кримінальне провадження по цій історії правоохоронці відкрили ще у вересні 2021 року.
Коментарі