Маляр цитує пресслужба Міністерства оборони України.
“Ми й до великого вторгнення, щовесни та щоосені фіксували інформаційні кампанії рф щодо теми “повістки” та призову. Технологія завжди була одна. Розкрутити якусь історію, де повістку виписали інваліду, померлому або ветерану Другої світової. Герой завжди різний, йдеться про суть. Або вони поширювали якийсь дикий текст повістки чи анкети призовника. Ми регулярно це спростовували. Зараз ворог трохи ускладнив свою технологію і додає історії про дивовижні місця вручення повісток та “хвилі” мобілізації”, – зазначила Маляр.
За її словами, мета очевидна: дискредитувати й зірвати роботу Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишніх військкоматів).
“Маніпулювати вони намагаються на двох речах: страху отримання повістки та формуванні суспільного осуду до роботи ТЦК СП. Але після широкомасштабного вторгнення цими ІПСО важко на щось чи на когось вплинути. Бо перелякати повістками після всього, що ми пройшли за цей рік, – важко. На кону – держава, і всі це розуміють”, – наголосила Маляр.
Вона зауважила, що українці мусять розуміти кілька речей.
“ТЦК СП (військкомати) виконують на сьогодні стратегічно важливу для оборони держави задачу. Там працюють живі люди й вони можуть помилитись або навіть вчинити порушення. У таких випадках треба діяти правовим шляхом. І головне, не варто робити з таких випадків сенсацію та гучні заголовки. Просто зверніться до самих ТЦК СП”, – наголосила Маляр.
Коментарі