Настільні ігри не залишилися осторонь попри шалений розвиток компʼютерних технологій. Жодна онлайн гра не подарує такої насолоди, спілкування і гарного проведення часу, як настільна гра. Звичайно, коли вона вдало підібрана відповідно до віку та уподобань вашого товариства. Якщо ви граєте з дітьми, це окрема категорія ігор, яка націлена на їх розвиток та ерудицію, якщо це корпоративна вечірка чи зустріч у колі друзів, тут ігри підбирають націлені на роботу в команді. Великий вибір настільних ігор за посиланням https://strateg.ua/.
Основні переваги настільних ігор
Ось лише кілька додаткових переваг настільної гри:
- Вони допомагають нам зміцнити стосунки з родиною та друзями
- Настільні ігри кидають виклик нашій творчій стороні
- Ігри покращують вашу впевненість у собі
- Ваш час використання екрана може значно скоротитися
Окрім того, настільні ігри це:
1. Ностальгія за минулим
Грати в настільні ігри цікаво, але це лише їхня одна з переваг. Популярність настільних ігор значно відродилася, і для багатьох людей гра в настільні ігри пов’язує їх із минулим. Памʼятаєте, коли у літній вечір сусіди збиралися біля підʼїзду, щоб пограти в шахи. Зараз це радше виняток, а раніше це було чи не у кожному дворі доброю традицією. Тому багато хто згадує ці миті з особливою теплотою. Зараз варто відроджувати цю традицію, адже настільні ігри зближують, зміцнюють стосунки та можуть допомогти познайомитися з новими людьми.
2. Тренажер для мозку
Дослідження показали, що ризик розвитку хвороби Альцгеймера зменшується на 47% у тих, хто регулярно грає у настільні ігри або вирішує головоломки. Гра сприяє стимуляції тих ділянок мозку, які відповідають за формування пам’яті та складні процеси мислення, і це стосується людей будь-якого віку.
Участь у грі допомагає відпрацьовувати важливі когнітивні навички, такі як прийняття рішень, стратегічне мислення вищого рівня та розв’язання проблем. Тому це заняття — ідеальне для людей у поважному віці.
3. Згуртовує батьків і дітей
Радимо завести чудову сімейну традицію: у пʼятницю ввечері чи у неділю провести разом кілька годин і грати в настільну гру. По-перше, діти люблять позитивні емоції, проводити час з батьками та отримувати радість від спілкування та впевненості у тому, що в них все добре виходить. Окрім того, що настільні ігри навчають дітей командної роботи, терпінню та тому, а також вміти вигравати і програвати. Врахуйте користь для дитячого мозку, розвиток нових навичок та креативності ваших дітей.
Так, настільні ігри можуть бути чудовим інструментом для сором’язливих дітей і боязких дорослих. Вони створюють безпечну і комфортну атмосферу, де люди можуть спілкуватися та взаємодіяти через гру, не почуватись напруги або страху перед суспільною ситуацією. Це значно підвищує самооцінку. Повірте, коли ваші діти виростуть, вони з теплотою будуть згадувати час проведений разом.
4. Підвищує рівень задоволення
Гра у настільні ігри активує вивільнення ендорфінів, природних хімічних сполук, що сприяють підвищенню настрою. Ці так звані “гормони щастя” мають потужну здатність поліпшувати як свідомі, так і несвідомі функції мозку, роблячи людину більш жвавою, емоційно чутливою та задоволеною.
А ви знали?
У 2008 році 3000 шанувальників Монополії по всьому світу об’єдналися, щоб встановити світовий рекорд за кількістю людей, які грають у гру одночасно.
Настільні ігри дають нам відпочинок від телефонів, планшетів і комп’ютерів, який нам потрібен. А ще ми зміцнюємо звʼязки зі своєю родиною чи друзями.
Коментарі