Про це повідомляє Центр дитячої медицини. Лікарня “Охматдит”.
Дитячі ЛОРи зʼясували, що хлопчик не чує на два вушка. Слухові апарати жодного результату не дали. Тож кохлеарна імплантація – це був єдиний шанс для Олександра.
Операцію вживлення кохлеарного імпланта зробили у медзакладі в середині вересня 2024 року. Опісля підключення зовнішньої частини імпланта хлопчику будуть щотижня збільшувати гучність задля поступового звикання мозку до звуків.
Паралельно хлопчик буде відвідувати заняття сурдопедагога задля розвитку мовлення.
“Олександр вже 6-та дитина, якій ми зробили кохлеарну імплантацію. Попередні втручання теж пройшли успішно і зараз дітки проходять період реабілітації та вчаться розмовляти. Заняття з логопедами та сурдопедагогами – це дуже важливий етап після операції. І такі дітки потім мають змогу жити повноцінне життя“, – розповів керівник дитячої оториноларингології Центру Федір Юрочко.
До слова, Клініку дитячої оториноларингології включено у державну програму кохлеарної імплантації.
“У нас вже є 10 імплантів, які чекають на потребуючих дітей з недочуванням. Тож, батьки дітей з двобічним глибоким нейросенсорним недочуванням можуть зголошуватись задля обстеження, консультації та подальшої кохлеарної імплантації. Пріоритет – діти віком до 3 років. Операції – безкоштовні“, – зазначили у медзакладі.
Коментарі