Як повідомляє пресслужба “Львівської політехніки”, інформація з’явилась у Telegram-каналі kinotron, який спеціалізується на експериментальному, документальному та науковому кіно.
Флоріан Юр’єв – педагог, композитор і мистецтвознавець, засновник та віцепрезидент Міжнародної академії Modus Coloris. Також він став автором будівлі Інституту інформації в Києві та проєкту наземного павільйону метро «Хрещатик». У ХХ столітті художник розробив схему для власної теорії «музики кольору»: для позначення звуків він використовував відповідні геометричні фігури та кольори. Тобто це своєрідний спосіб «бачити звуки та музику».
Цим і надихнувся студент Дементій Прядко. Початкову версію боту юний політехнік розробив за два вечори. Загалом на створення власного проєкту хлопець витратив два тижні. Наразі максимальна кількість символів, які можна ввести у боті за раз, – 400. Максимальна кількість символів за годину – 4000, а максимальний час оброблення – 15 секунд.
“Для того щоб отримати зображення, треба надіслати боту повідомлення з текстом, розбитим на склади за допомогою крапок. Наприклад, «По.трі.бно пра.цю.ва.ти». Улюблене зображення Дементія, згенероване ботом, – кольоропис вірша «Вагоновод» Михайля Семенка“, – йдеться у повідомленні.
Дементій Прядко зазначив, що надалі хотів би додати автоматичне розбиття на склади, можливість розставлення наголосів і підтримку есперанто. За словами хлопця, ботом уже скористалися 47 осіб. Назва боту – Kolorscribot.
Коментарі