Про це повідомив Роман Кравець.
“Аукціон цей проводився на сторінці Артема Довбика, де він запропонував свою ігрову футболку, а виручені кошти від продажу обіцяв передати “хлопцям з ЗСУ на паливо“, – йдеться у повідомленні.
Допис про аукціон був розміщений о 16.00, за умовами “аукціон” тривав до 20.00, стартова ціна на футболку складала 3500 грн. До допису було прикріплено кілька фото футболки збірної України з 11 номером та з автографом Артема Довбика.
“Я погортав цей профіль, і спочатку у мене здається навіть не мало б виникнути сумнівів у його справжності – адже тут по 500-600 лайків під дописами, дописи “Артема” коментують, лайкають, та й тегають його самого відомі футбольні журналісти, агенти і фотографи, політики, державні діячі… Ну як не повірити – що це справді сторінка Артема Довбика!” – зазначив Кравець.
Також він додав посилання на справжню Facebok-сторінку футболіста.
“Я все ж вирішив прийняти участь в “боротьбі” за таку бажану футболку! Під дописом уже було кілька ставок, найбільша з яких – 7000 грн. Я поставив 7777 грн. і оскільки це було біля 18.00, тобто за 2 год. до закінчення “аукціону” – то я був переконаний, що мене хтось “переплюне”! Але… о 20.05 мені пишуть в приват, “Вітаємо, ви виграли, футболку забираєте?…” (усі скріншоти переписки з шахраями я зберіг). Ну я погодився перекинути їм обумовлену суму і паралельно проводжу моніторинг профілю “Артема Довбика”, – продовжив Кравець.
Однак його насторожило, що аукціон продовжили до 22.00. Також на фото самої футболки він розгледів, що це футболка минулорічного товариського матчу з німцями.
Зрозумівши, що аукціон – фейковий, Кравець зателефонував в Монобанк та попросив заблокувати рахунок отримувача, скинувши при цьому усі скріни переписки.
“Мені в месенджері стукають шахраї і просять-молять, щоб я розблокував їм карту, бо “там немало грошей”! Моно – красави! Після кількох моїх питань про те “з ким я спілкуюсь”, шахрай вирішив подзвонити, молив-просив, щоб я розблокував йому карту і, !!!увага!!!, обіцяв “завтра видалити сторнку”! Опісля шахрай видалив переписку, та я її зберіг і усі скріншоти додаю. Наступного дня Моно повернули мені усю суму – я вкотре переконався, що Монобанк є найкращим банком країни!” – додав Роман Кравець.
Також він додав, що жертвами “фейкового Довбика” стали відомі люди: футбольні агенти, журналісти, фотографи.
“Через що прошу, тих моїх друзів, хто в темі, передати цю історію в УАФ, може там знайдуть важелі для порушення криміналу! Дані шахраїв на запит поліції Монобанк звісно передасть”, – наголосив Кравець.
Також він зазначив, що шахраї, ймовірно ті ж самі, нещодавно створили фейковий профіль Романа Яремчука і активно накручують лайки.
Коментарі