Про це під час сесійного засідання розповів директор департаменту з питань цивільного захисту Ігор Туз, повідомляє пресслужба Львівської облради.
«З початку року станом на сьогодні профінансовано 36 учасників програми на суму 79 млн грн. Ще 8 звернень на суму 42 млн грн перебувають у роботі на завершальному етапі.
Усього ж зараз маємо 54 звернення про фінансування, зокрема від військових формувань – 44 звернення на суму 517 млн грн, від правоохоронних органів – 10 звернень на суму 95 млн грн. Додам, що в 2023 році було профінансовано 3 військові формування, які дислокуються за межами Львівської області на суму 10 млн грн, з початку 2024 року вже профінансовано 7 таких військових формувань на суму 11 млн грн», – розповів Ігор Туз.
«Саме у межах «Безпечної Львівщини» для військових частин за кошти обласного бюджету закуповуємо необхідні речі для ведення бойових дій проти військ рф. Заявки від військових формувань надходять регулярно, їх спочатку розглядає депутатська комісія з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань, а потім робоча група з питань фінансування підрозділів оборони при Львівській ОВА», – пояснив голова комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Назарій Сумало.
Депутати також внесли зміни до рішення облради від 27 лютого 2024 року №541 «Про інформацію щодо стану виконання Комплексної програми «Безпечна Львівщина» на 2021 – 2025 роки додавши, що інформацію щодо виконання програми будуть заслуховувати на кожному пленарному засіданні сесії Львівської обласної ради за участю профільного заступника начальника Львівської ОВА, відповідального за Комплексну програму «Безпечна Львівщина».
Коментарі