До Львова привезли Вифлеємський вогонь миру

15 грудня родинам загиблих українських військових передали Вифлеємський вогонь миру.

16.12.2024
До Львова привезли Вифлеємський вогонь миру

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Як зазначила голова Львівського осередку Пласту Дарина Доскач, цьогоріч вирішили переглянути формат передачі вогню і розпочати його саме з родин полеглих Героїв, щоб пам’ятати, завдяки кому ми маємо можливість жити і святкувати Різдво.

«Цьгоріч це вже 33-ій раз ми привезли вогонь до України і поширюємо його по різних містах. Вогонь приїздить із Вифлеєму до Відня – його привозять скаути. І далі скаути різних держав приїздять вже до Відня і везуть його у свої країни. Так, вчора наші дівчата забрали його з Відня і сьогодні маємо його у Львові і в Україні. Цей вогонь символізує єдність, тепло і любов. І зараз, у такий складний час, який переживає наша держава, ми вирішили переглянути формат передачі вогню і розпочати цю акцію з могил, де поховані новітні Герої, які захищали нашу державу. Нам важливо таким чином пам’ятати про них і їхній внесок. Хочемо їм подякувати і об’єднати людей довкола цієї традиції», – розповіла Дарина Доскач.

Передача Вифлеємського вогню у Львові розпочалася з Личаківського кладовища.

Довідка

Акція була заснована 1988 року як благодійний крок: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом. Першими ініціативу підтримали скаути Відня, а згодом — інших країн. До України вогонь вперше потрапив завдяки пластунам у 1992 році.

Пласт — український скаутинг, найбільша молодіжна організація України, що налічує понад 2500 пластунів у Львові. Уже 112 років Пласт виховує свідомих, відповідальних громадян і провідників українського суспільства. Кожного року пластуни-волонтери вкладають більш як 668 000 годин у виховання дітей і щорічно проводять понад дві сотні пластових таборів по всій Україні.

Коментарі

09:47
Львівʼянин може втратити високу посаду у футболі
УЕФА відкрив справу проти віце-президента Української асоціації футболу Олександра Шевченка, який є мешканцем Львова, і головою обласної футбольної асоціації.
09:01
“На службі” у проросійських депутаток й аферистів?
ТСК, яку очолюють депутатки Юлія Яцик та Анна Скороход, спершу спричинились до відкриття кримінального провадження проти курсанта Академії Сагайдачного, а згодом на темі його звільнення влаштували дискредитаційну кампанію проти навчального закладу.
11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.