В конкурсі взяли участь близько 100 державних органів та установ різного спрямування, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.
Завідувачку сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Ольгу Мерйо також запросили поділитися досвідом Львівської ОВА під час презентації найкращих антикорупційних практик на заході «Доброчесність – спільна справа: від керівника до антикорупційного уповноваженого» в межах Національного антикорупційного форуму.
Ольга Мерйо презентувала антикорупційну політику в облдержадміністрації, зокрема антикорупційну складову адаптації новопризначених працівників в апараті та структурних підрозділах Львівської ОВА. Найбільше учасників форуму зацікавило поєднання антикорупційної складової з HR-інструментами в ОВА, зокрема щодо її інтеграції в адаптацію нових працівників у колективі ОВА .
«Така практика сприяє поширенню культури нульової толерантності до корупції при прийнятті на посаду в державний орган. Як стало відомо наприкінці зустрічі, таку практику в антикорупційній роботі застосовує у своїй діяльності лише наша адміністрація, про що наголосили представники НАЗК. Українські та іноземні учасники заходу зі задоволенням переймали такий цікавий досвід та ділились своїми напрацюваннями», – прокоментувала керівниця сектора з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації.
До слова, що на форумі голова НАЗК Олександр Новіков також презентував посібник керівника щодо розбудови доброчесної та ефективної організації.
Коментарі