Про це повідомили на Fscebook-сторінці медзакладу.
Хлопець пережив 20 операцій.
Торік у жовтні 17-річний юнак постраждав у ДТП. Він йшов повз припарковану біля дороги вантажівку, як та раптом рушила з місця і наїхала на хлопця. Без свідомості у важкому стані дитину доправили до лікарні. У хлопця діагностували струс мозку, перелом, травма коліна. На великій ділянці поверхні ноги відсутня шкіра, до того ж — рана глибока.
Так, був ризик ампутації, та лікарям вдається зробити все можливе, аби зберегти кінцівку підлітка.
«Очищають рану, забирають відмерлі тканини і пересаджують шкіру від посмертного донора. Таким чином, Кирило стає другою дитиною в Україні, для лікування якої застосовують цю технологію. Таке покриття більш ефективне, ніж свиняча, яку досі широко використовують в українських медзакладах», — йдеться в повідомленні.
Також через травму в хлопця змінилась анатомія ноги. Лікарі наважуються застосувати революційну технологію — покриття BTM. Це штучний синтетичний матеріал, якого в Україні ще не застосували.
Медики пояснюють, що це покриття схоже на губку, яку ставлять на рану і вона проростає власними судинками пацієнта, стає його новою дермою. Воно залишається в нього назавжди. Цей матеріал є дуже коштовним, саме тому його в Україні і немає. Його львіській лікарні подарували американці як гуманітарну допомогу.
Коментарі