Українські біженці обміняли у Польщі на злоті 730 мільйонів гривень

Вартість середньої операції обміну – 7 тис. грн при ліміті у 10 тис. грн.

30.09.2022
Українські біженці обміняли у Польщі на злоті 730 мільйонів гривень
Фото: умовне

З 25 березня до 9 вересня понад 100 тисяч українських біженців обміняли у відділеннях Bank Polski 728 млн грн на 98 млн злотих. Про це пише FinClub з посиланням на дані Bank Polski.

Зазначається, що всі обміняні гривні було переведено Bank Polski до регіональних відділень Національного банку Польщі, а потім продано до НБУ за тим самим курсом.

28 вересня Bank Polski остаточно розрахувався з Національним банком України за укладеною 18 березня угодою про обмін української гривні на польський злотий для українських біженців.

Тиждень з 5 по 9 вересня 2022 року був останнім, коли українці у Польщі можуть скористатися програмою обміну гривень на злоті.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.